YATAK ODANIZI GÜZELLEŞTİRECEK 5 YOL

Zett bu yazıda yatak odanızı güzelleştirecek 5 ipucunu size gösteriyor.  Yatak odanız daha fazla zaman harcayacağınız alanlardan biri, bu yüzden süper rahat olması gerekiyor.

1- Yatak Takımıyla Başlayın

Yatak odanızın küçük ya da büyük olması fark etmez,  stilinizi yansıtan mobilyalardan asla vazgeçmemelisiniz.Yüksek tavanlara sahipseniz, bu yukarı doğru alandan yararlanmak ve gölgelikli bir yatak tercih etmek odanıza lüks bir hava katacaktır.

2- Renkler

Yatak odanızın boyutu ne olursa olsun her şeyi aynı renkte veya birbirine yakın renklerde boyayın … Evet, tavanlar, duvarlar ve süpürgelik – sonsuzluk yaratacak ve mekanınızı olukça şık ve modern hissettirecek.

3-  Işık

Odanız tek bir ışık kaynağına sahipse belki bir kaç ışık kaynağı eklemeyi düşünebilirsiniz. Antika masa lambaları veya modern zemin aydınlatmaları hem dekoratif bir katkı hem de yükseltilmiş bir ışık sağlayacaktır.

4- Çiçekler

Evet, çiçekler ile alanınızı daha lüks hissettirebilirsiniz. Çiçekler, pahalı olmadıkları için hızlı ve kolay bir mevsimsel güncellemeler olduğundan, harika mevsimsel detayları odanıza getirebilirsiniz.

5- Sanat

Heykel, Seramik, Resim gibi Sanat ürünlerini satın alabilirsiniz. Yatak Odanızı dağınıklık olmadan daha büyük hissettirecektir.

Zett Yıl sonu indirimi başladı detaylar için resmi tıklayınız…

Share on
previous post