Mobenzi

Solid

Solid

Dolaplar yatak odası takımlarının en fonksiyonel ürünü olmasının yanında mekanın da belirleyicisidir. Geniş ve fonksiyonel iç hacmiyle sabah işe hazırlanma vakitlerinizi keyfe dönüştüren Solid dolap, kapaklarındaki geniş ayna yüzeyi sayesinde odanızı da olduğundan çok daha geniş gösterecektir. Masif cevizin yoğun lezzetini, kortenin sıra dışı çizgisi ve taş dokusu ile harmanladık, yatak odanıza getirdik. Bunu yaparken yatakta kitap okuma keyfinize konfor katmayı, hatta çekmeceden aldığınız çorabınızı giyerken hayatınızı kolaylaştırmayı da ihmal etmedik. Sıra dışı malzemelerin uyum içindeki birlikteliği sonucu hissedeceğiniz keyif, yine sıra dışı detaylarla hayatınıza değer katacak. Mimarinin en belirleyici malzemeleri olan yapı çeliği ve taşı yemek odanıza taşıdık. Solid yemek odasının her parçası, bir mobilyadan çok daha fazlası…

Çelik ve taş gibi soğuk malzemeleri masif cevizin en sıcak ve en doğal haliyle yoğurduk, hamuruna biraz da sihir kattık. Çizgi dışı zevkleri olan kullanıcıların beğenisine sunduk. Sonuç tek kelimeyle etkileyici. Kullanılan malzemeler kadar detayları da cesur ve agresif. Evinizde alışılmışın dışında mekanlar yaratmak ve farklı deneyimler için siz de risk almaya hazır mısınız?

Solid Duvar Ünitesi tasarımı ile salonunuzun dekorasyonundaki odak noktası olurken, geniş depolama alanlarıyla hayatınızı çok kolaylaştıracak.